REA - SPRCHOVÝ KOUT SOLAR GOLD 90X90 REA-K4900
Kód: REA-K4900



Související produkty
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Baterie do sprchy PIRA 38 z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Solar je expresivní, přesto nadčasový a moderní sprchový kout, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a zakončený černým laminátem. Povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantů spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale zapadne do moderní a tradiční koupelny.
Technické parametry
| Typ sprchového koutu: | Kout |
|---|---|
| Velikost sprchového koutu: | 90x90 |
| Způsob otevírání: | Posuvné |
| Výška | 1950 |
| Typ stupnice: | Bezpečnostní tvrzené sklo |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Barva skla: | Transparent |
| Povlak Easy Clean: | Ano |
| Profil: | Hliník |
| Zwycięčovací profily: | Světlé zlato |
| Shromáždění: | Na vaničku i dlažbu |
| Úprava profilů: | 5 mm |
| Výška prahové lišty: | 10 mm |
| Materiál rukojeti: | Ocel |
| Kabiny Směr:Univerzální | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5902557355839 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Vylepšite svou koupelnu s moderním a stylovým TRINITY CHROME čtvercovým sprchovým koutem! Tento kvalitní kout s rozměry 900x900mm vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou...
Představujeme Vám nový produkt, který zaručuje maximální komfort a eleganci ve Vaší koupelně - AGGA BLACK čtvercová sprchová zástěna o rozměrech 900x900 mm s čirým sklem. Tato...
BORG čtvercová sprchová zástěna 900x900x1950 mm se čirým sklem je vynikajícím řešením pro kvalitní a pohodlné sprchování. Její moderní a odolný design se zcela přizpůsobí vašemu...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
