Sprchové ramínko kulaté, 405mm, černá mat
Kód: T05



Související produkty
Detailní popis produktu
Doporučená údržba baterií, sprchových sloupů a dalšího příslušenství v černé, bílé nebo zlaté variantě:
Pro zachování estetické kvality doporučujeme čistit povrch černých, bílých a zlatých výrobků (vodovodních baterií, sprchových sloupů, ručních a hlavových sprch, hadic, sifonů, výpustí a dalšího příslušenství) pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň doporučujeme vždy po použití otřít do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody a nemohl se tak začít usazovat vodní kámen.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní čisticí pomůcky ani agresivní čisticí prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.306 kg |
| EAN: | 8590913887871 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Délka: | 405 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 405 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
