YANNIS koupelnová stolička 37x43,5x32,3cm, bílá
Kód: 217202



Související produkty
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Prostorná shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 120–140 cm je ideálním řešením pro široké sprchové kouty. Díky unikátnímu systému FLEX si šířku zástěny přizpůsobíte...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
2-křídlé "lítací" skleněné dveře ESSENCE N2B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.245 kg |
| EAN: | 8003341168196 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 323 mm |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Nosnost: | 150 kg |
| Rozměr: | 370x435x323 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Tvar: | Ostatní tvary |
| Výška: | 435 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nosnost: 150 kg
Přineste do své koupelny trochu barevného stylu s naší COLORED koupelnovou stoličkou. Tato moderní stolička s rozměry 37x39x37cm je vyrobena z kvalitního ABS materiálu a její...
KENTA koupelnová stolička je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Svou unikátní kombinací černého kovu a bambusových prvků přináší do vašeho interiéru moderní design a zároveň...
Stolička ASTYLE je skvělou volbou pro vaši kuchyni či jídelnu. Je vyrobena z masivu přírodního dubu, což jí dodává nejen vysokou kvalitu, ale také krásný přírodní vzhled. Díky...
Koupelnová stolička s úložným prostorem v elegantní černé barvě je nezbytným doplňkem vaší koupelny. Tato praktická stolička vám umožní pohodlně a bezpečně posedět při své ranní...
TRENDY koupelnová stolička je praktickým a moderním doplňkem pro každou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostor a zároveň poskytuje dostatečný...
SAAP BLACK je inovativní sklopné sedátko, které usnadní Váš každodenní rituál ve sprchovém koutě. S jeho rozměry 35x32,8cm se snadno vejde do každého prostoru a skvěle se hodí...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
