Zásobník na papírové ručníky 28,5x40x13cm, bílá
Kód: 504



Související produkty
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 253x323x152 mm, bílá - S výkonem 2050W a elegantním bílým provedením je tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou skvělým...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer DYNAMIC v kartáčovaném nerezu poskytuje rychlé, hygienické a efektivní sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolná nerezová...
Moderní osoušeč rukou Jet Dryer STYLE ve stříbrném ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
Kompaktní osoušeč rukou Jet Dryer SLIM v bílém ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Moderní a odolný design je vhodný pro kanceláře,...
Jet Dryer AIRTAP 2v1 – kulatý, černý lak představuje moderní řešení, které spojuje vodovodní baterii a osoušeč rukou v jednom. Díky chytrému systému proudění vzduchu umožňuje...
Praktický vysoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC ve stříbrném provedení z ABS plastu nabízí rychlé a efektivní sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STORM v černém kovovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolný a elegantní design je...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky na ručníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.395 kg |
| EAN: | 8020090016653 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 130 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 285x400x130 mm |
| Šířka: | 285 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ProduktChcete mít v kuchyni vždy po ruce čisté papírové ručníky? Pak pro vás máme ten pravý pomocník - zásobník na papírové ručníky v lesklém provedení z nerezové oceli. S...
Potřebujete efektivní a stylový způsob, jak udržovat pořádek ve vaší koupelně nebo kuchyni? Pak je zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez lesk, tou správnou volbou...
Náhrada za vyřazený produkt - kód 1319-97
Nerezový zásobník na papírové ručníky je ideálním dopl??kem pro vaši koupelnu nebo kuchy??. Rozměry 285x370x105mm zajistí dostatečnou kapacitu pro vložení papírových ručníků...
Využijte náš praktický zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, který je vyrobený z vysoce kvalitního nerezového materiálu. Tento zásobník je skvělým dopl??kem do každé...
SKIN zásobník na papírové ručníky v roli je ideální volbou pro každého, kdo hledá efektivní a moderní způsob, jak udržet své prostředí čisté. Tento zásobník disponuje funkcí...
Zásobník na papírové ručníky 282x364x105mm, černá mat, je perfektním ??ešením pro Vaši koupelnu nebo kuchy??. Jeho elegantní černá matná barva ho dělá vhodným do jakékoliv...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
