ZOOM obdélníkový sprchový kout 1200x1000mm L/P varianta
Kód: ZL1312ZL3210



Související produkty
Detailní popis produktu
Svěží design sprchových zástěn série ZOOM je propracován do nejmenších detailů. Sprchové dveře s hranatými otočnými profily se zvedacím mechanismem umožňují snadné otevírání vně i dovnitř a zaručují maximální šířku vstupu. Výjimku tvoří čtvrtkruhové zástěny typu ZL2615 (90x90 cm) a ZL2616 (100x100 cm), které se otvírají pouze směrem ven.
Celková charakteristika sprchových zástěn série ZOOM:
- Čiré bezpečnostní sklo o síle 6 mm
- Povrchová úprava Antidrop zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Hliníkové otočné profily s leštěným povrchem a integrovaným zdvihovým mechanismem
- Magnetické těsnění je skryto v hliníkových profilech, které dodávají zástěnám luxusní vzhled
- Výška 1900 mm
- Snadná montáž, tolerance až 20 mm nastavením skel v profilu
- Dveře 700, 800 a 900 mm jsou jednodílné a umožňují maximální šířku vstupu
- Dveře 1000-1500 mm jsou děleny na část pevnou a část otočnou
- Dveře je možno instalovat do niky nebo v kombinaci s boční stěnou, umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním
- Dvoukřídlé dveře 800, 900, 1000 a 1200 mm jsou vhodné pouze pro instalaci do niky, nelze je kombinovat s boční stěnou
- Dveře 1600 a 1800 mm mají 2 pevné části a 2 otočné části, vhodné pouze pro instalaci do niky, nelze je kombinovat s boční stěnou
- Dveře se zdvihovým mechanismem profilu
- Vzpěry jsou součástí balení
- Skládací dveře 700 až 900 mm v provedení levá a pravá lze instalovat do niky nebo v kombinaci L/R vytvořit čtvercovou nebo obdélníkovou zástěnu s rohovým vstupem
- Výška skládacích dveří 2000 mm
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Speciálně navržené madlo pro pohodlné otevírání dveří. |
Ploché magnetické těsnění elegantně skryté v hliníkovém profilu umožňuje otvírat dveře na obě strany u všech modelů dveří do niky a v kombinaci s boční stěnou. |
Otočný profil v minimalistickém provedení se zvedací funkcí pro pohodlné otevírání. Čistá linie - sklo protíná profil na obou stranách ve stejné úrovni. |
Stěnové nerovnosti elegantně skryje hliníkový profil, do kterého se zasouvá sklo dle potřeby až 20 mm. Stabilitu skel zajišťuje elegantní vzpěra s nastavitelným úhlem uchycení na obou stranách. |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 67.5 kg |
| EAN: | 8590913901621 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 1000 mm |
| Rozměr: | 120x100 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1200 mm |
| Šířka vstupu: | 620 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání: | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Vlastnosti: | Otevírání vně i dovnitř;Bezrámové provedení |
| Výška: | 1900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.




