AIGO čtvrtkruhový sprchový box 900x900x2040 mm, bílý profil, čiré sklo
Kód: YB93



Související produkty
Detailní popis produktu
Zástěna:
- Rozměry: 90x90x190 cm
- Výplň: přední strana bezpečnostní tvrzené čiré sklo 5 mm, zadní stěny mléčné tvrzené sklo
- Rám a rohový profil: hliník, bílá barva
Vanička:
- Typ: samonosná s kovovou konstrukcí
- Rozměry: 90x90x14 cm
- Materiál: ABS/PMMA (polymetylmetakrylát)
- Sifon součástí balení
- Nosnost: 200 kg
Sprchový box AIGO představuje jednoduché a ekonomické řešení v prostorách bez obložených stěn a vyřešené hydroizolace. Sprchový prostor je uzavřen zadními skleněnými stěnami. Součástí boxu je akrylátová samonosná vanička se sifonem. Uvnitř sprchového boxu AIGO naleznete multifunkční sprchovou hlavici na nastavitelném držáku a jednoduchou pákovou baterii s keramickou kartuší. Bezvadný chod zajišťují zdvojené horní ložiskové pojezdy a snadnou údržbu výklopné spodní pojezdy dveří, díky kterým se dostanete i do běžně těžko přístupných míst.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 92 kg |
| EAN: | 8590913835704 |
| Balení: | 4 ks |
| Barva profilu: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 900 mm |
| Rozměr: | 90x90x204 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Šířka vstupu: | 480 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Výška: | 2040 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
