AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, bílá
Kód: 203802



Související produkty
.Pokud hledáte stylové, ale zároveň praktické řešení pro uskladnění svých věcí, pak je tu pro vás skříňka ESPACE. Vyrobená z kvalitního jilmu bardini, nabízí rozměry 35x94x32cm...
Nabízíme vám úžasnou WAVE skříňku s dolními dvířky v rozměru 30x45x47,8cm, která je k dispozici ve variantách pravá nebo levá. Tato moderní skříňka se vyznačuje elegantním...
Chcete přidat trochu elegance a útulnosti do vaší domácnosti? Pak je pro vás ideální volbou CIRASA skříňka spodní dvířková ve velikosti 30x64x46cm. Tato praktická skříňka je...
ESPACE skříňka s rozměry 35x94x32cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní úložný prostor. Vybavena je jedním dvířkem, které lze montovat na levou nebo...
Upgradujte svůj domov s naším moderním a praktickým úložným řešením - ESPACE skříňka. S rozměry 35x78x32cm se skříňka snadno vejde do každého prostoru a nabízí dostatek místa...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Detailní popis produktu
Koš na prádlo, s víkem
- Materiál: termoplast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 8003341134436 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 280 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 70 l |
| Rozměr: | 500x550x280 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 550 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
