LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, bílá
Kód: 103702



Související produkty
ESPACE skříňka s rozměry 35x94x32cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a elegantní úložný prostor. Vybavena je jedním dvířkem, které lze montovat na levou nebo...
Espace skrinka je praktický a elegantný doplnok do vašej domácnosti.Táto skrinka s rozměry 35x78x32cm je vďaka svojmu kompaktnému dizajnu vhodná do každého interiéru. Je...
ODETTA skříňka je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši domácnost. S rozměry 20x50x43,5cm se snadno vejde do každého prostoru a nabídne dostatek úložného prostoru. Díky svému...
Skříňka CIRASA je ideálním doplňkem pro vaši domácnost. S rozměry 30x64x46cm a dvířky pro pravou nebo levou stranu nabízí přesně to, co potřebujete pro ukládání drobných věcí....
Nabízíme vám úžasnou WAVE skříňku s dolními dvířky v rozměru 30x45x47,8cm, která je k dispozici ve variantách pravá nebo levá. Tato moderní skříňka se vyznačuje elegantním...
ESPACE skříňka je vyrobená z kvalitního dubu v elegantním odstínu alabama, který dodá vašemu domovu moderní a stylový vzhled. Díky svým kompaktním rozměrům 35x94x32 cm perfektně...
Chcete mít skladovací prostor v místnosti i stylový nábytek? Pak je LOREA skříňka spodní dvířková v rozměrech 30x44x51,2cm ideální volbou pro vás. Navíc můžete vybírat mezi...
LOREA skříňka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kompaktní a elegantní úložný prostor. Tato spodní dvířková skříňka o rozměrech 30x44x51,2 cm je vyrobena z kvalitního...
Detailní popis produktu
Stylové doplňky pro koupelnu v moderních barvách, vyrobené ze dřeva potaženého syntetickou kůží. Dokonalé zpracování je podtrženo ozdobným švem. Prádelní koš LUXURY se stane nepostradatelnou součástí koupelny.
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný textilní vak na suchý zip
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.577 kg |
| EAN: | 8003341329924 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 290 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Koženka |
| Rozměr: | 495x618x290 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 618 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
