YOSHI koš na prádlo 53x51x34cm, bambus, modrá
Kód: 133805



Související produkty
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm je praktickým a elegantním doplňkem do vaší kuchyně. S jejími rozměry 30x45x47,8cm poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Představujeme vám revoluční WAVE skříňku, která skvěle zapadne do vaší koupelny. Její praktické rozměry 30x45x47,8 cm v kombinaci se spodními dvířky a možností volby pozice...
Představujeme Vám naši novou WAVE skříňku spodní dvířkovou v rozměrech 30x45x47,8cm. Tato praktická skříňka je ideální volbou pro každou kuchyň, neboť její rozměry umožňují...
CIRASA skříňka - praktický a moderní nábytek do vaší domácnosti! Tato spodní dvířková skříňka je vysoká 30 cm, široká 64 cm a hluboká 46 cm, což z ní dělá ideální volbu do...
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub cuneo je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový doplněk do svého interiéru. Tato skříňka s rozměry 20x45x47,8 cm...
Skvělou volbou pro každého milovníka rustikálního stylu je skříňka spodní policová ODETTA v rozměrech 20x50x43,5cm. Vyrobena je z kvalitní borovice, která dodává celému kusu...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8003341302859 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Modrá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 340 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 530x510x340 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 510 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
