STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, šedá
Kód: 3163GR



Související produkty
Nová ESPACE skříňka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktické a moderní úložné řešení pro svůj domov. S rozměry 35x78x32cm se skvěle hodí například do chodby, koupelny...
Skříňka CIRASA je ideálním doplňkem pro vaši domácnost. S rozměry 30x64x46cm a dvířky pro pravou nebo levou stranu nabízí přesně to, co potřebujete pro ukládání drobných věcí....
AVICE skříňka na kolečkách s rozměry 45x57x48,5cm je nejen praktickým doplňkem do vašeho interiéru, ale také vynikajícím řešením pro ukládání věcí. Díky svému modernímu designu...
ESPACE skříňka je perfektním doplňkem pro vaši domácnost. Se svými rozměry 50x94x32cm se lehce vejde do každého prostoru, ale přesto nabízí dostatek úložného prostoru. Skříňka...
TREOS skříňka spodní dvířková 35x53x50,5cm, pravá/levá, černá mat""TREOS skříňka je ideálním doplňkem do vaší kuchyně. Díky svým rozměrům 35x53x50,5cm dokáže snadno uspokojit...
CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, carina je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový nábytek do svého domova. Skříňka je vyrobena z...
Nová ESPACE skříňka je ideálním doplňkem pro váš domov. S praktickými rozměry 35x94x32cm a jedním dvířkem, které lze otevírat na levou i pravou stranu, se jedná o skvělou volbu...
Detailní popis produktu
Konstrukce koše je z MDF, která je z vnější strany potažena polyesterovou tkaninou v úpravě imitující len s vodoodpudivou úpravou. Z vnitřní strany je potažena syntetickou látkou.
- Praktický otvor pro uchycení víka
- Vyjímatelný bavlněný vak na suchý zip
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 8013217267649 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 420 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Průměr: | 420 mm |
| Rozměr: | 42x62,5 cm |
| Šířka: | 420 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 625 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
