STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, ecru
Kód: 3163CR



Související produkty
Chcete mít skvěle organizovaný obývací pokoj? Pak je pro vás ta pravá volba CIRASA skříňka spodní dvířková. Tato elegantní skříňka o rozměrech 30x64x46 cm je vyrobena z...
ODETTA skříňka spodní policová 20x50x43,5cm, antracit matný je ideální volbou pro milovníky moderního designu a praktičnosti. Tato elegantní a kompaktní skříňka nabízí...
ODETTA skříňka 30x50x43,5cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktické a zároveň stylové řešení pro uložení svých věcí. Skříňka má spodní dvířka, která ji dělají skvěle...
Produkt ESPACE skříňka je ideálním řešením pro minimalismus a praktičnost ve vaší domácnosti. S rozměry 50x94x32cm a jedním dvířkem je vhodná pro každý interiér, bez ohledu na...
Brilliant WAVE skříňka spodní policová je moderní a praktickým doplňkem pro váš interiér. S rozměry 20x45x47,8cm se jedná o kompaktní a úsporné řešení pro ukládání věcí. V...
Praktická a moderní ESPACE skříňka v bílém lesku se stane nenahraditelným úložným prvkem v nábytkovém arzenálu vašeho domova. S rozměry 35x94x32cm se vejde do každé místnosti a...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Chcete přidat trochu elegance a útulnosti do vaší domácnosti? Pak je pro vás ideální volbou CIRASA skříňka spodní dvířková ve velikosti 30x64x46cm. Tato praktická skříňka je...
Detailní popis produktu
Konstrukce koše je z MDF, která je z vnější strany potažena polyesterovou tkaninou v úpravě imitující len s vodoodpudivou úpravou. Z vnitřní strany je potažena syntetickou látkou.
- Praktický otvor pro uchycení víka
- Vyjímatelný bavlněný vak na suchý zip
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 8013217267625 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 420 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Průměr: | 420 mm |
| Rozměr: | 42x62,5 cm |
| Šířka: | 420 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 625 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
