BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, ecru
Kód: 3063CR



Související produkty
Vyzkoušejte naši novou skříňku WAVE v bílém lesku s dvířky o rozměrech 30 x 45 x 47,8 cm. Je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu nebo kuchyň a nabízí dostatek úložného prostoru....
Vyzkoušejte naši LOREA skříňku, která nabízí dokonalý kombinaci praktičnosti a moderního designu. Tato spodní dvířková skříňka o rozměrech 30x44x51,2cm je ideální volbou pro...
CIRASA skříňka spodní dvířková je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový kousek nábytku do svého domova. S rozměry 30x64x46cm se dokonale vejde do každé...
ESPACE skříňka je vyrobená z kvalitního dubu v elegantním odstínu alabama, který dodá vašemu domovu moderní a stylový vzhled. Díky svým kompaktním rozměrům 35x94x32 cm perfektně...
AVICE skříňka na kolečkách s rozměry 45x57x48,5cm je nejen praktickým doplňkem do vašeho interiéru, ale také vynikajícím řešením pro ukládání věcí. Díky svému modernímu designu...
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub stříbrný je ideálním doplňkem do vaší koupelny nebo jiné místnosti, kde potřebujete úložný prostor. Tato moderní skříňka v...
ESPACE skříňka je perfektním doplňkem pro vaši domácnost. Se svými rozměry 50x94x32cm se lehce vejde do každého prostoru, ale přesto nabízí dostatek úložného prostoru. Skříňka...
.Pokud hledáte stylové, ale zároveň praktické řešení pro uskladnění svých věcí, pak je tu pro vás skříňka ESPACE. Vyrobená z kvalitního jilmu bardini, nabízí rozměry 35x94x32cm...
Detailní popis produktu
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný bavlněný vak na suchý zip
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 8013217267618 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 320 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Rozměr: | 505x625x320 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 625 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
