YOSHI koš na prádlo 53x51x34cm, bambus, šedá
Kód: 133808



Související produkty
Skvělou volbou pro každého milovníka rustikálního stylu je skříňka spodní policová ODETTA v rozměrech 20x50x43,5cm. Vyrobena je z kvalitní borovice, která dodává celému kusu...
CIRASA skříňka je ideálním doplňkem pro každou moderní koupelnu. Díky svým kompaktním rozměrům 30x52x46cm se dokonale hodí do i menšího prostoru. Je vyrobena z kvalitního...
Brilliant WAVE skříňka spodní policová je moderní a praktickým doplňkem pro váš interiér. S rozměry 20x45x47,8cm se jedná o kompaktní a úsporné řešení pro ukládání věcí. V...
ESPACE skříňka je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní úložný prostor do svého interiéru. S rozměry 50x94x32cm se vejde do každé místnosti a nabízí dostatek...
ODETTA skříňka je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši domácnost. S rozměry 20x50x43,5cm se snadno vejde do každého prostoru a nabídne dostatek úložného prostoru. Díky svému...
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, je ideální volbou pro ty, kteří touží po praktickém a stylovém úložném prostoru v jejich domácnosti. Tato skříňka v elegantním...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8003341302842 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 340 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 530x510x340 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 510 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
