BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, šedá
Kód: 3063GR



Související produkty
CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, carina je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový nábytek do svého domova. Skříňka je vyrobena z...
Vaše ložnice není jen místem pro odpočinek, ale také pro uložení oblečení a dalších věcí. S naším novým produktem ODETTA skříňkou vám nabízíme skvělé řešení pro ukládání vašich...
ESPACE skříňka je perfektním doplňkem pro vaši domácnost. Se svými rozměry 50x94x32cm se lehce vejde do každého prostoru, ale přesto nabízí dostatek úložného prostoru. Skříňka...
CIRASA skříňka je ideálním doplňkem pro vaši domácnost. S jejími rozměry 30x64x46cm a jednoduchým designem se snadno vejde do každého prostoru. Skříňka je vyrobena z kvalitní...
Představujeme Vám naši novou WAVE skříňku spodní dvířkovou v rozměrech 30x45x47,8cm. Tato praktická skříňka je ideální volbou pro každou kuchyň, neboť její rozměry umožňují...
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub stříbrný je ideálním doplňkem do vaší koupelny nebo jiné místnosti, kde potřebujete úložný prostor. Tato moderní skříňka v...
ODETTA skříňka 30x50x43,5cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktické a zároveň stylové řešení pro uložení svých věcí. Skříňka má spodní dvířka, která ji dělají skvěle...
Detailní popis produktu
Konstrukce koše je z MDF, která je z vnější strany potažena polyesterovou tkaninou v úpravě imitující len s vodoodpudivou úpravou. Z vnitřní strany je potažena syntetickou látkou.
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný bavlněný vak na suchý zip
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 8013217267601 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 320 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Textilní |
| Rozměr: | 505x625x320 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 625 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
