BIGFLOW bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 253x323x152mm, bílá
Kód: 01451.W



Související produkty
ProduktChcete mít v kuchyni vždy po ruce čisté papírové ručníky? Pak pro vás máme ten pravý pomocník - zásobník na papírové ručníky v lesklém provedení z nerezové oceli. S...
Černý elegantní ramenový stojan na toaletní papír a WC štětku. Velmi kvalitní materiály zaručují vysokou životnost stojanu. Usnadní pořádek na toaletách.
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem....
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2050 W / 9 A, IPX1, CLASS II
Motor: 2.800 ot./min
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infračervený senzor, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, pojistka, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 60 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.635 kg |
| EAN: | 8435368829062 |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 152 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 253x323x152 mm |
| Šířka: | 253 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 323 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Praktický vysoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC ve stříbrném provedení z ABS plastu nabízí rychlé a efektivní sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
EMPIRE elektrický osoušeč rukou v nerez mat provedení je výkonný a elegantní. Poskytuje rychlé a hygienické sušení s moderními funkcemi. Jeho odolný nerez mat design dodává...
V-JET tryskový osoušeč rukou 1760 W, stříbrná: Tento výkonný tryskový osoušeč s vysokým výkonem 1760 W nabízí rychlé a efektivní sušení. Jeho moderní stříbrný design dodává...
Spolehlivý elektrický osoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC v bílé barvě z ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer SIMPLE v kartáčovaném nerezu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolná nerezová konstrukce a...
Stylový elektrický vysoušeč rukou Jet Dryer BUTTON v černém kovovém provedení zajišťuje rychlé a efektivní sušení rukou s minimální spotřebou energie. Odolná kovová konstrukce...
V-JET tryskový osoušeč rukou 1760 W, černá - S výkonem 1760 W a elegantním černým provedením je tento V-JET tryskový osoušeč rukou skvělým řešením pro rychlé a efektivní sušení....
Výkonný vysoušeč rukou Jet Dryer STORM v bílém ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolný a kompaktní design je vhodný pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
