EMPIRE COMPACTJET MINI bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 900 W, 156x238xx99,5mm, ABS plast, bílá
Kód: 9855



Související produkty
ProduktChcete mít v kuchyni vždy po ruce čisté papírové ručníky? Pak pro vás máme ten pravý pomocník - zásobník na papírové ručníky v lesklém provedení z nerezové oceli. S...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem....
Detailní popis produktu
- Ultrakompaktní tryskový osoušeč rukou s hloubkou pod 10 cm
- Osouší silným proudem vzduchu ve tvaru paprsku
- Úspora až 80 % nákladů v porovnání s ručníky
- Jednoduchá náhrada za tradiční osoušeč bez nutnosti přesekávat přívodní kabel
- Způsob ovládání: Infrasnímač (PIR čidlo) s automatickým vypnutím
- Rychlost proudění vzduchu: 200 km/hod
- Příkon 900 W
- Max. výkon 110 m3/h
- Napájení 220-240 V / 50-60 Hz
- Stupeň krytí IP23
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8595591203609 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 100 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 156x238x100 mm |
| Šířka: | 156 mm |
| Tvar: | Ostatní tvary |
| Výška: | 238 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bezkontaktní osoušeč EMPIRE X DRY s UV lampou pro hygienické osoušení.
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 253x323x152 mm, nerez lesk - Tento elegantní bezdotykový elektrický osoušeč rukou s výkonem 2050W a nerezovým lesklým...
EMPIRE ECOSTREAM BF 1100 tryskový osoušeč rukou v bílé barvě: Odolný vůči vandalům s hliníkovým odlitkem. Rychlé a efektivní sušení s antivandalismusovými funkcemi. Stylový...
Moderní osoušeč rukou Jet Dryer STYLE ve stříbrném ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
Výkonný osoušeč rukou Jet Dryer FORCE v kartáčovaném nerezu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolná nerezová konstrukce a kompaktní design...
Výkonný osoušeč rukou Jet Dryer DYNAMIC v bílém kovovém provedení poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Robustní a moderní design je ideální pro...
EMPIRE ECOFLOW SF 1100 tryskový osoušeč rukou v chrom mat provedení: Odolný vůči vandalům s hliníkovým chrom mat odlitkem. Rychlé a hygienické sušení s antivandalismusovými...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 800W, 164x327x151 mm, laser senzor, nerez lesk - Tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou je vybaven laserovým senzorem pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
