HIMALAYA držák ručníků 300mm, bambus
Kód: HY2130



Související produkty
Zaujímajú Vás moderné a energeticky úsporné riešenia pre vykurovanie Vášho domova? Potom by Vás mohlo zaujať elektrické otopné těleso TONDI-E. Toto rovné těleso s rozměry...
VIPE elektrický sušák ručníků, 500x500mm, 59W, bílý, je ideálním řešením pro suché ručníky a vytvoření příjemného prostředí v koupelně. S jeho rozměry 500x500 mm se perfektně...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 600x1320 mm a výkonu 600 W představuje špičkové elektrické topné žebříky pro moderní koupelny. Rovný design a elegantní bílá barva zajišťují...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Detailní popis produktu
Moderní design a přírodní materiál - to je kolekce koupelnových doplňků BAMBOOM od italského výrobce Gedy. S touto řadou doplňků docílíte podmanivého kouzla ve své koupelně.
Bambus je lehký a odolný materiál, který je pro své vlastnosti oblíbenou volbou pro zařízení interiérů, kde je kladen důraz na přírodní vzhled a dekorativnost.

Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.164 kg |
| EAN: | 8003341302286 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 300 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 69 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | BAMBUS |
| Rozměr: | 300x25x69 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 25 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
