Mereo Talířová sprcha horní, ø 220mm s kloubem
Kód: CB485H



Související produkty
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Přepínač pro dva výstupy Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Sprchová baterie UNO-12/K v černé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha o průměru ø 220mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8592480082093 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průměr: | 220 mm |
| Průtok (l/min): | 8,7 l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Představujeme vám novinku v oblasti koupelnových doplňků – hlavovou sprchu s průměrem 230mm v kombinaci z vysoce kvalitního materiálu ABS a chromu. Tato hlavová sprcha vám...
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne
Nechte své tělo skropit deštěm. Rráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
