Mereo Talířová sprcha horní, Slim, kulatá, ø 100 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485M



Související produkty
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová baterie AERO-12 za nabídky. Se sprchovou baterií s moderním designem dostane vaše koupelna zcela nový rozměr. Nejen trendy design ale také prvotřídní materiály jsou...
Sprchová souprava Quatro, plastová hlavová sprcha a jednopolohová ruční sprcha včetně baterie Zuna
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Retro styl v koupelně
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o průměru ø 100 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592480082024 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr: | 200 mm |
| Průtok (l/min): | 13,2l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Nechte své tělo skropit deštěm. Ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Roztančená elegance v každém coulu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
