Mereo Talířová sprcha horní, Slim, obdélník 300 x 200 mm, s kloubem
Kód: CB485G



Související produkty
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Nástěnná sprchová baterie ARNO 33 s moderním designem. Baterie do sprchy má netradiční konstrukci. Pákové ovládání je otočeno směrem do sprchového koutu. Přímo na baterii tak...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o rozměru 300 x 200 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8592480047542 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 200 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Průtok (l/min): | 15 l/min (při 5bar) |
| Šířka: | 300 mm |
| Tvar: | Hranatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Nechte své tělo skropit deštěm. Rráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Moderní designová horní talířová sprcha kombinace bílého a pochromovaného plastu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
