SAMOA držák ručníků 450mm, chrom
Kód: A8214513



Související produkty
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 600x1680 mm s výkonem 800 W představuje ideální volbu pro moderní elektrické topení do koupelny. Elegantní černé provedení dodává prostoru styl...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák ručníků ELCOR 480x520x50 mm s výkonem 63 W nabízí kompaktní a elegantní koupelnové topení. Černá matná povrchová úprava dodává sušáku moderní a nadčasový...
Tondo-E elektrické otopné těleso je perfektní volbou pro každého, kdo hledá moderní a účinné řešení pro vytápění svého domova. S rozměry 600x970 mm a výkonem 400 W je ideální...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
ESKINADO elektrický sušák ručníků, hranatý, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk. Ve Steinbergu doporučujeme tento prémiový sušák je vyroben z nerezové oceli, zrcadlového lesku a má...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
PAPINADO elektrický sušák ručníků 263×1200 mm v elegantním černém matném provedení je ideální volbou pro moderní koupelny. S výkonem 85 W nabízí rychlé a účinné sušení ručníků a...
Detailní popis produktu
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.636 kg |
| EAN: | 8003341293928 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 65 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 450x20x65 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 20 mm |
| Záruka: | 10 let |
Inspirována krásou Pyrenejí
Elegance ve stylu Art deco
Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
