TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, černá mat
Kód: A211110



Související produkty
Posuvné skleněné stěny oxi.SLIDE N1FS řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Plastová čtvercová sprchová zástěna GIOVE NEW se zavíráním do rohu. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují...
Široká shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 130–150 cm s elegantním zavíráním do středu je perfektním řešením pro velké sprchové niky. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Unikátní sprchová zástěna MARTE NEW se systémem FLEX představuje ideální řešení pro každou koupelnu díky své nastavitelné instalační šířce. Robustní plastový rám v kombinaci s...
Shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 90–110 cm se stylovým zavíráním do středu nabízí elegantní a symetrické řešení pro vaši koupelnu. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Posuvné skleněné stěny oxi.SLIDE N1FS řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Posuvné skleněné stěny oxi.SLIDE N1FS řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Posuvné skleněné stěny oxi.SLIDE N1FS řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.245 kg |
| EAN: | 4006956185453 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 275 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Rozměr: | 400x480x275 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 480 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Koupelnová stolička 30x46,5x29,3cm, bílá, je ideální volbou pro každou koupelnu. Díky svým rozměrům se jednoduše vejde do každého interiéru a zároveň poskytne dostatek prostoru...
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5cm v bílé barvě je praktickým a stylovým doplňkem do vaší koupelny. Toto sklopné sedátko je vyrobeno z kvalitního...
SAAP sklopné sedátko do sprchového koutu je ideálním řešením pro každého, kdo hledá pohodlnou a bezpečnou sedací plochu v koupelně. Jeho kompaktní velikost, 35x32,8cm, umožňuje...
TRIO koupelnová stolička je praktickým doplňkem pro každou koupelnu. S jejím průměrem 33x40cm je ideální pro malé i větší prostory. Stolička je vyrobena z kvalitního bílého...
ASTYLE kulatá stolička o 36x41cm, masiv přírodní dub je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí pořídit kvalitní a stylový kus nábytku. Tato stolička je vyrobena z masivního...
KENTA koupelnová stolička je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Svou unikátní kombinací černého kovu a bambusových prvků přináší do vašeho interiéru moderní design a zároveň...
Nabízíme vám skvělý doplněk pro vaši koupelnu - DINO sklopné sedátko do sprchového koutu. Toto pohodlné a praktické sedátko má rozměry 37,5x29,5 cm a díky své bílé barvě se...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
