Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, bílá mat
Kód: SI514



Související produkty
Produkt, který Vám umožní dokonalou kontrolu nad tokem vody v kuchyni či koupelně - rohový ventil kulatý, 1/2 x 3/8", bílá mat. Tento kvalitní a odolný ventil je vyroben z...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Oblíbené baterie v bílé barvě
FORATA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční doplněk do své koupelny. Tato baterie v elegantní bílé matové barvě...
FORATA podomítková umyvadlová baterie v bílém matu nabízí komfortní standardní délku hubice 20 cm, díky kterémumžete dosáhnout nejvyššího pohodlí při každodenním mytí nádob. Je...
FORATA podomítková umyvadlová baterie s bílou matnou barvou vám dodá do koupelny moderní vzhled. Oceníte hlavně její praktičnost. Hubice má délku 23 cm a je ideální pro velkou...
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, bílá mat je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktické řešení pro svou koupelnu. Tato vysoká baterie...
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, bílá mat je ideální volbou pro moderní koupelny. Tato baterie vysoké kvality je vysoká a prodloužená hubice...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.399 kg |
| EAN: | 8590913928406 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlový sifon 5/4"", odpad 32 mm, chrom, ROYAL FAMILYTento úžasný umyvadlový sifon s průměrem 5/4 palce a odpadem o šířce 32 mm je ideální volbou pro každou koupelnu. Jeho...
Máte dvojumyvadlo a potřebujete k němu kvalitní a efektivní sifon? Představujeme vám umyvadlový sifon pro dvojumyvadlo, s rozměry 5/4 a DN40, v krásné bílé barvě. Tento sifon je...
Novinka na trhu! S CRONO umyvadlovým sifonem nejen ušetříte místo, ale i peníze. Díky průměru odpadu 32 mm a jednoduché montáži se tento sifon stane nezbytnou součástí každého...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
