ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, hnědá
Kód: 2462DB



Související produkty
CIRASA skríňka spodná dvířková s rozmermi 30x52x46cm je ideálnym doplnkom pre vašu kuchyňu. Vďaka pravej alebo ľavej dveri môžete vybrať tú, ktorá najviac vyhovuje vašim...
TREOS spodná policová skrinka v bielom matovom prevedení s rozmermi 20x53x50,5cm je ideálnym doplnkom pre vašu kúpeľňu. Skrinka ponúka dostatok úložného priestoru s jedným...
Představujeme Vám naši novou WAVE skříňku spodní dvířkovou v rozměrech 30x45x47,8cm. Tato praktická skříňka je ideální volbou pro každou kuchyň, neboť její rozměry umožňují...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
ESPACE skříňka je vyrobená z kvalitního dubu v elegantním odstínu alabama, který dodá vašemu domovu moderní a stylový vzhled. Díky svým kompaktním rozměrům 35x94x32 cm perfektně...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
WAVE skříňka spodní policová 20x45x47,8cm, dub cuneo je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový doplněk do svého interiéru. Tato skříňka s rozměry 20x45x47,8 cm...
Detailní popis produktu
Stylové doplňky pro koupelnu v moderních barvách, vyrobené ze dřeva potaženého syntetickou kůží. Dokonalé zpracování je podtrženo ozdobným švem. Prádelní koš ECO PELLE se stane nepostradatelnou součástí koupelny.
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný textilní vak na suchý zip
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.02 kg |
| EAN: | 8013217189163 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh: | Prádelní koš |
| Hloubka: | 260 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Koženka |
| Rozměr: | 430x480x260 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 480 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
